Jednopodlažné domy

Vyberte si svoje bývanie

NázovVýmera pozemkuÚžitková plocha domuCenaStav
Rodinný dom 1 3 izbový, bez garáže432 m290 m2 -Rezervovaný
Rodinný dom 2 3 izbový, s garážou341 m2109 m2 -Rezervovaný
Rodinný dom 3 3 izbový, bez garáže341 m290 m2 -Rezervovaný
Rodinný dom 4 3 izbový, s garážou341 m2109 m2 -Rezervovaný
Rodinný dom 5 3 izbový, bez garáže341 m290 m2 -Rezervovaný
Rodinný dom 6 3 izbový, s garážou472 m2109 m2 -Rezervovaný

Popis domu

Je navrhnutý ako jednopodlažný nepodpivničený stavebný objekt, zastrešený plochou strechou.

Dom je pozdĺžnou nosnou stenou rozdelený na dva trakty. Tieto majú rozličnú výšku a sú navzájom ustúpené vo svojom pôdorysnom obryse. Tak vzniká striedavý rytmus stavebných hmôt, formujúci siluetu či tvar bloku radových domov; podobne ako je tomu pri domoch typu „A“ a „B“. Jeden trakt obsahuje hlavný obytný priestor, teda kuchyňu s jedálňou a obytný priestor, a vstupnú predsieň so šatníkom. Tento trakt má vyššiu stavebnú výšku a zastrešuje spoločenskú – dennú časť domu. Druhý trakt zastrešuje nočnú – privátnu časť dispozície
domu a má nižšiu stavebnú výšku. Tu sa nachádza hlavná spálňa, detská izba a tiež hygienické (kúpeľňa a samostatné WC) a technologické zázemie domu.

Rozdiel medzi dispozíciou domu typu „C1“ a „C2“ je v garáži. Dom typu „C1“ nemá garáž. Dom typu „C2“ má garáž pre jedno motorové vozidlo, prístupnú zo vstupnej predsiene. Dispozičné riešenie dopĺňajú exteriérové priestory terasy, záhrady a predzáhrady s exteriérovým parkovaním pre jedno (v prípade typu „C2“), resp. dva (v prípade typu „C1“) osobné automobily. Dispozičné riešenie je k dispozícii na stiahmutie na tejto stranke, pri vybranom dome.

Exteriér

Interiér

Virtuálna prehliadka